7. OLYMPIÁDA

20. 06. 2017

V úterý 20.6.2017 se jako každý rok konala již 7. olympiáda našeho domova.
Počasí nám přálo, možná až moc, soutěžící byli připraveni a sportovně naladěni. Zúčastnilo se celkem 27 aktivních sportovců, kteří vytvořili 9 družstev – červené, bílé, žluté, zelené, modré, oranžové, fialové, růžové a duhové.

Ve 14:00 paní ředitelka hry zahájila – popřála všem hodně zdaru a úspěchů. Potom i s panem Zukalem prošla s olympijským ohněm celou soutěžní trasu, která byla lemovaná spoustou diváků.                                 
A již vše vypuklo! Disciplíny byly různorodé, sportovní i vědomostní. Hod do krabic, lovení rybiček, hod na plechovky, trefa kroužku na kužel, poznej písmeno hmatem, stříkání vody na cíl, poznej osobnost. Všichni se snažili podat co nejlepší výkon a přidat body svému týmu. Na regulérnost úkolů na jednotlivých stanovištích dohlíželi v roli porotců zaměstnanci, kteří také přidělovali zasloužené body. Ve sportovní atmosféře a za povzbuzování diváků absolvovala družstva všechny disciplíny.
Poté nastala chvilka času na oddech i na občerstvení – pití i buchta z naší kuchyně přišly vhod. Mezitím jsme my – rehabky – poctivě spočítali body a nastalo vyhlašování výsledků. Této příjemné povinnosti se ujala opět paní ředitelka. Jak to dopadlo….? 

​Vítězná družstva obdržela medaile, diplomy a krásné ceny. Ani ostatní soutěžící nebyli ošizeni, diplomy za účast a ceny útěchy byly taky moc pěkné. I když bylo opravdu velké vedro, celá olympiáda se povedla!
Chtěla bych poděkovat všem, kteří nám pomáhali s organizací. Jmenovat všechny profese jednotlivě nemá cenu, protože na této akci se podíleli opravdu všichni. Je super, že náš domov pracuje jako jeden velký tým!
Pokud mohu říct za nás rehabky, myslím, že se vše povedlo a doufáme, že se v minimálně stejném počtu sejdeme i příští rok!

top